Standard.al

Gjyste Vulaj sjell në jetë djalin

 

bebja e gjystesE ka pagëzuar me emrin Besart djalin e saj këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj. Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, pikërisht në Amerikë, ku edhe ajo ndodhet. Këngëtarja më popullore shqiptare është mbuluar me mesazhe dhe urime pafund edhe në rrjetin social Facebook. Ajo ka postuar aty dhe foton e djalit të saj të sapolindur. Me sa duket, muaji shkurt qenka muaji i “mamave”. Ne i urojmë jetë të gjatë vogëlushit Besart.

Comments are closed.