Standard.al
Daily Archives

20 January, 2013

Studime të ndryshme

Luleshtrydhet dhe boronicat reduktojnë infarktin Nëse hani tri porcione në javë me luleshtrydhe dhe boronica (ku një porcion…

Kronika shkurt

Itali Rrëfimi para gjykatës, Kapllani: E vrava gruan, se nuk duroja dot shkatërrimin e familjes Burhan Kapllani rrëfen para…