Standard.al
Daily Archives

29 December, 2012

“Revoltohet” Miriam Cani

Mirjam Cani, këngëtarja me famë botërore (me grupin e saj Preluders), e fokusuar vitet e fundit tek zbulimi i talenteve të reja,…

Nora, e penduar …

Këngëtarja Nora Istrefi ka lënë përshtypje të jetë penduar me lidhjen e saj aktuale. Sipas një postimi që ka bërë në rrjetet…

Bashkia Tiranë

 Bashkia Shpërndan 9 mijë dhurata për fëmijët e çerdheve dhe kopshteve Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës z. Petrit Vasili, ka…