Standard.al

Modelja shqiptare që uron nudo për 100-vjetor

Secili në mënyrën e vet me atë që di dhe bën më së miri, e feston apo uron 100-vjetorin e pavarësisë. Kështu ka bërë dhe modelja kosovare Saranda Shala, e cila është zhveshur plotësisht nudo, në emër të pavarësisë, para kamerës së mjeshtrit të fotografisë Arton Humolli, duke krijuar një kryevepër artistike në foto. “Është perfeksionizëm…”, “një art perfekt…”, “më pëlqen shumë…”, ishin disa nga vlerësimet që kjo fotografi mori në rrjetin social Facebook, ndërsa fotoja mbante mbishkrimin “Urime shqiptarët e mi, urime Shqipëri, Happy 100 Years Albania”. Saranda punon si menaxhere marketingu ne PTK dhe është në lidhje dashurie me këngëtarin Faton Zejnullahu i njohur me emrin artistik Da Ghost.

Comments are closed.