Standard.al

Madona kapërcen limitet, tregon pjesët intime në skenë

Jemi mësuar që këngëtarja Madona të jetë në një formë të mirë fizike dhe ti shfaqë linjat e saj, por duket se kohët e fundit mund të quhen kohët e zhveshjes së saj. Së fundi në koncertin e saj në Miami, ka kapërcyer çdo limit dhe përmes veshjes së saj në skenë, ka treguar disa nga pjesët më intime. Gjatë këtij koncerti, siç duket edhe nga fotot, ajo ka treguar më shumë se ç’duhet të tregonte dhe një lumë kritikash janë vërsulur rreth saj. Përmes të brendshmeve të zeza, që nga lëvizjet në skenë i janë futur në trup dhe kanë treguar për të gjithë publikun, ato pjesë që vetëm gjinekologu mund ti shikojë. Veshja, performance së bashku me lëvizjet provokuese janë cilësuar si të ekzagjeruara. Por këngëtarja 54 vjeçare edhe për të promovuar parfumin e saj të ri, ka bërë të njëjtën gjë, pasi edhe nëpërmjet photoshop-it duket shumë herë më e re se mosha e saj. “Truth or Dare by Madonna” është emri i parfumit i parfumit më të ri të saj.

 

Comments are closed.