Standard.al

Dafina lyhet kuqezi për 100-vjetor

Të shkosh në studion e Fadil Berishës e të mos bëhesh kuqezi, është diçka e pamundur, posaçërisht në 100 Vjetorin e Pavarësisë. Kështu ka bërë edhe Dafina Zeqiri, e cila ka pozuar nudo para kamerës së Fadilit, me trupin e lyer kombëtarisht kuqezi, për kopertinën e revistës “Anabel”. Duffy dalëngadalë po zbulon bëmat e saj gjatë qëndrimit disa mujor në SHBA,duke ngjallur dhe dukur më tërheqëse për të gjithë Q� AP� п! ot;. Saranda punon si menaxhere marketingu ne PTK dhe është në lidhje dashurie me këngëtarin Faton Zejnullahu i njohur me emrin artistik Da Ghost.

 

Comments are closed.